Правила поводження учасників освітнього процесу Охрімовецького НВК

Дата: 26 серпня 2020 о 14:22, Оновлено 27 серпня 2020 о 14:28

поводження учасників освітнього процесу Охрімовецького НВК
на період карантину у зв’язку з поширенням
коронавірусної хвороби (COVID-19)
1. Вхід до приміщень закладу можливий лише за наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можна не використовувати під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок є обов’язковим.
2. В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи. Забороняється допуск до школи батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.
3. При в ході в школу обробляються руки антисептиком.
4. Вчителям та персоналу щоранку проводиться температурний скринінг.
5. Батькам, зі свого боку: перед виходом із дому провести термометрію у дитини, оцінити стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем.
6. Педагогічний персонал та медична сестра перед початком занять проводять опитування учнів щодо їх самопочуття.
7. За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я классного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
8. В разі виявлення ознак хвороби здобувачі освіти одягають маску, тимчасово ізолюються в окремій кімнаті, інформуються батьки.
9. В приміщені, де перебувала така особа, проводиться провітрювання поза графіком та дизенфекція високо контактних поверхонь.
10. Під час перерв всі учні ходять в масках по розробленому маршруту. На уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для використаних одноразових масок в школі є спеціальні урни.
11. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
12. Навчання організовується в одному класі, переходити в інший кабінет лише на деякі предмети.
13. Функціонування питних шкільних фонтанчиків на території закладу не дозволяється, тому рекомендовано кожному мати свою індивідуальну ємність з водою.
14. Харчування відбуватиметься за складеним графіком з розрахунком максимальної кількості учнів, які можуть одночасно отримувати та вживати їжу, не порушуючи дистанції 1 метр. Харчування шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється.
15. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту дозволяється тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).