Звернення до батьків

Дата: 25 серпня 2020 о 10:53, Оновлено 27 серпня 2020 о 11:06

Шановні батьки!
На порозі вересень. Це – особливий час! Це – урочистий момент, якого з нетерпінням чекали діти, батьки, вчителі.
Мине кілька днів і шкільні коридори наповняться дзвінкими голосами учнів. Упевнені: навчання здобувачів освіти буде цікавим, корисним і БЕЗПЕЧНИМ!!!
Хочемо звернути Вашу увагу на те, що відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби «COVID-19» , цей навчальний рік буде іншим. Новими і будуть наші з вами правила поводження під час освітнього процесу на період карантину:
1. Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.
2. Забороняється допуск до школи батьків або супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю.В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
3. При вході в школу обробляти руки антисептиком. Місця для обробки рук знаходитимуться на входах у заклад. Просимо вас, батьки, навчити дітей правильному користуванню в закладі індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров’я, наголосити на тому, що в класі цього робити не слід.
4. Вчителі та персонал щоранку проходять температурний скринінг.
5. Педагогічний персонал та медична сестра перед початком занять проводять опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності сиптомів распіраторної хвороби. В разі виявлення ознак хвороби здобувачі освіти одягають маску і тимчасово ізолюються в окремій кімнаті, про це інформуються батьки.
6. За умови поганого самопочуттяучень повинен повідомити про свій стан здоров'я классного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
7. Ви, як батьки, зісвого боку: перед виходоміз дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе і ні в якомуразі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто будь – які ознаки ГРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!! Обов’язково повідомте про це класного керівника!
8. Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
9. Під час перерв всі учніповинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Тому просимо Вас забезпечити ваших дітей захисними масками з розрахунку 1 маска на 3 години. В кожного має бути дві герметичні пакети (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної, якщо вона багаторазова. Для використаних одноразових масок в школі будуть спеціальні урни.
10. Для кожного класу визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.
11. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет лише на деякі предмети.
12. Функціонування питних шкільних фонтанчиків під час карантину на території закладу не дозволяється, тому рекомендовано кожному мати свою індивідуальну ємність з водою.
13. Харчування відбуватиметься за складеним графіком з розрахунком максимальної кількості учнів, які можуть одночасно отримувати та вживати їжу, не порушуючи дистанції 1 метр. Харчування шляхом самообслуговування на період карантину не дозволяється.
14. Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту дозволяється тільки при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски).
15. Складено гнучкий режим роботи закладу та розклад дзвінків. Більш детальну інформацію повідомлять класні керівники.

Адміністрація закладу